Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування (ПОШЛУС). Це унікальний освітній проект для небайдужої та активної молоді. За час його реалізації більше 700 школярів отримали можливість розвитку лідерського потенціалу в інноваційному, прогресивному та дружньому освітньому середовищі.
На початку року ми могли офлайн разом попрацювати, познайомитися один з одним, почути наживо Світлану Нестулю, директорку Навчально-наукового інституту лідерства, докторку педагогічних наук.
Звісно брати участь у заходах завжди цікавіше офлайн, але ПОШЛУС і онлайн дуже вправно зацікавлює молодь.
14 квітня відбулась онлайн зустріч на тему «Критичне мислення» на платформі Jitsi Meet. До речі, зручно.
«Критичне мислення» - навичка вкрай необхідна у нашому багатогранному, динамічному, інформаційному світі. Тому принаймні хоч знати що це таке – необхідно. А чому важливо вміти критично мислити нам розказали на цьому вебінарі.
Зі слів С. Нестулі: «Мотивувати слухачів на активну пізнавальну діяльність на конструктивну роботу, я це люблю, а тому із натхненням завжди очікую зустрічі з кожною групою ПОШЛУС»
Тренінг проводить науковий співробітник навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ, кандидат філософських наук Ксенія Пивоварська, колишня випускниця міської Програми «Лідер майбутнього».
Цікаво, конструктивно, драйвово, захопливо. Ну як може пройти тренінг, якщо всі слухачі, координатори, організатори – справжні лідери? Змістовно! Класно!
На вебінарі деякі учні навіть хотіли вступити у дискусію, якось взяти участь, висловити свою точку зору, бо дійсно чіпляє кожне слово, і хочеться говорити ще й ще. У всіх була можливість сказати декілька слів на Джеамбордах, які нам пропонували на деяких слайдах задля знайомства.
Насправді спочатку я думала, що я все знаю про критичне мислення, і в цьому плані мене навряд хтось здивує. Але на цьому вебінарі ПОШЛУС це вдалося. Наводили багато прикладів із життя, де потрібне таке мислення, а деякі навіть і подумати не могли про важливість і потрібність критичного сприйняття світу. Навчили нас, як розвивати його у собі, пояснили як краще.
Дякуємо наставникам школи!
Учениця 11 класу, Анастасія К.
Comments