top of page

Міська Гімназіада школярів 2021-2022 навчального року.

Обновлено: 17 окт. 2021 г.

13 жовтня 2021 року у міському парку, на «стежці Здоров’я» відбулися перші змагання міської Гімназіади школярів 2021-2022 навчального року. У змаганнях з легкоатлетичного кросу взяли участь 42 юних спортсмени з 6 шкіл міста та Дмитрівської ЗОШ . Змагання проводилися по двох вікових категоріях на дистанції 1000 метрів. До складу збірних команд входило 8 учасників (4 дівчат та 4 юнаків), в залік зараховувалось 4 найкращих результати: 2результати юнаків ( по одному з кожної вікової категорії ) +2результати дівчат. За підсумками змагань перше місце посіла команда нашої школи у складі : Скиби Івана 11-Б, Невзорової Марії 11-А, Каменського Максима 10-Б, Ольховської Анни 10-А, Іл’їної Анастасії 10-А, Вінівітіна Артема 10-А, Смірнова Тимура 8-Б, Клопоти Олени 8-Б, Булиги Вініаміна 8-А, Малохатько Маргарити 8-В та Лисенко Софії 8-В. Друге місце у команди СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, третє посіла ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

В особистому заліку серед юнаків старшої групи перше місце у Скиби Івана 11-Б ( найкращий результат серед всіх хлопців), серед дівчат старшої групи третє місце у Ольховської Анни 10-А, серед дівча молодшої групи перше місце посіла Малохатько Маргарита 8-В ( найкращий результат серед усіх дівчат), Лисенко Софія - 8-В - ІІІ місце.

Вітаємо нашу команду з ПЕРЕМОГОЮ та бажаємо нашим учням, які увійшли до складу міської команди, успішного виступу в обласних змаганнях з легкоатлетичного кросу в залік Гімназіади школярів.

Учитель фізкультури: Шахман Альберт Миколайович