top of page
СЗОШ І-ІІІ ст.№5

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Обновлено: 30 июн. 2020 г.



Сьогодні Україна відзначає День пам'яті та примирення, який встановлено Указом президента, а також Законом України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років"

Резолюцією ООН державам пропонується щорічно один або два дні віддавати данину пам'яті всім жертвам Другої світової війни - 8 та 9 травня

В Україні відзначають День пам'яті і примирення в річницю капітуляції нацистської Німеччини - 8 травня.

У цей день ми згадуємо відвагу наших ветеранів, всіх, хто протистояв нацизму. Вшановуємо пам'ять людей, які боролися за життя, за мирне небо, за наше майбутнє. Дякуємо за звитягу у Другій світовій війні! Пам`ятаємо.

Учнівський, педагогічний та батьківський колективи нашої школи не залишилися осторонь "гідного вшанування подвигу українського народу, його видатного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та вираження поваги всім борцям проти нацизму". (З Указу Президента)

О 16 годині учителями Юхименко І.В., Зінченко Ю.О., Срипник С.М та Великодною В.І. було проведено єдину інформаційну годину: "Пам’яті жертв Другої світової війни", до якої долучились близько 400 учнів.

Приєднувались цілими родинами, одягали маки, шанували хвилиною мовчання.

Учні 6-класів долучились до майстер-класу Тетяни Дідик «Мак-міжнародний символ пам’яті»

Учні 7-х класів відвідали музичний урок "Пам'ять серця", прослухали всесвітньо відомі пісні Перемоги та сучасні тематичні пісні, серед яких пісня "Повертайся живим"

Під час спілкування з учнями «Пам’ять загиблих – у спадок живим» класні керівники пригадали події давніх днів, запросили дітей поділитися спогадами своїх прабабусь та прадідусів.

Учасники шкільного театру "Романтики" провели черговий відеочелендж «Ніколи знову»

Дякуємо всім учасникам та організаторам заходів за те, що навіть в таких умовах, ви не забуваєте історію нашого народу. І нагадуємо, що всі охочі можуть покласти квіти і вшанувати подвиг наших прадідів хвилиною мовчання біля Вічного вогню або пам'ятної Стели.







82 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page